Tribe Common - en to nl translation catalogue (340 entries)

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
nl: en

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our forums.
nl: De details van je kalenderplugin en de instellingen is vaak nodig om een probleem te helpen troubleshooten. Laat hieronder weten of je automatisch je systeeminformatie wilt delen met ons ondersteuningsteam. Dit helpt ons om je sneller te ondersteunen als je op de forums een bericht plaatst.

en: Importing events from multiple sources has never been easier! Event Aggregator helps you curate and manage event import feeds from Facebook, Meetup, Google Calendar, iCalendar, CSV, and ICS. Schedule automatic imports or manually import events when you’re ready. Event Aggregator provides a convenient dashboard to manage bulk imports, filters, one-way sync, import history, and more.
nl: Evenementen importeren uit meerdere bronnen was nog nooit zo makkelijk! Event Aggregator helpt je met het beheren van import-feeds van Facebook, Meetup, Google Calendar, iCalendar, CSV en ICS. Je kan handmatig importeren, maar ook automatische imports instellen. Event Aggregator biedt een handig dashboard om bulk imports, filters, one-way synchronisatie, importeergeschiedenis en meer inzichtelijk te hebben en te beheren.

en: There is an update for %s. You'll need to %scheck your license%s to have access to updates, downloads, and support.
nl: Er is een update voor %s. Je moet %sje licentie checken%s om toegang te hebben tot updates, downloads en ondersteuning.

en: There is an update for %s. %sRenew your license%s to get access to bug fixes, security updates, and new features.
nl: Er is een update voor %s. %sVernieuw je licentie%s om toegang te krijgen tot bugfixes, beveiligingsupdates en nieuwe functies.

en: There is an update available for %1$s but your license has expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your license.%3$s | Updates are available for %1$s but your license keys have expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your licenses.%3$s
nl[0]: Er is een update beschikbaar voor %1$s, maar je licentie is verlopen. %2$sBezoek de Events Calendar website om je licentie te vernieuwen.%3$s
nl[1]: Er zijn updates beschikbaar voor %1$s maar je licentiesleutels zijn verlopen. %2$sBezoek de Events Calendar website om je licenties te vernieuwen.%3$s

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
nl: %1$s en %2$s

en: Browse All Add-Ons
nl: Blader door alle Add-Ons

en: Buy This Add-On
nl: Koop deze Add-On

en: To begin using %1$s, please install and activate the latest version of %2$s.
nl: Om %1$s te gaan gebruiken moet je de laatste versie van %2$s installeren en activeren.

en: Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.
nl: Elke betaalde add-on heeft zijn eigen unieke licentiesleutel. Kopieer en plak de sleutel in het juiste veld hieronder en geef het een moment om te valideren. Je weet wanneer alles OK is wanneer een groene verloopdatum verschijnt naast de melding "geldig".

en: If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit %1$s to manage your installs or renew / upgrade your license.
nl: Als je een rood bericht ziet met de melding dat je licentiesleutel niet meer geldig is of dat je het niet meer op meer sites kan installeren, bezoek dan %1$s om je installaties te beheren of om je licentie te vernieuwen/upgraden.

en: Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to %1$sDashboard > Updates%2$s and click "Check Again".
nl: Zie je geen update, maar verwacht je er wel één? Ga in WordPress naar %1$sDashboard > Updates%2$s en klik op "Opnieuw controleren"

en: The license key you received when completing your purchase from %1$s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. %3$sFind your license keys at %2$s%4$s.
nl: De licentiesleutel die je hebt gekregen tijdens de afronding van je aankoop van %1$s geeft je toegang tot ondersteuning en updates totdat het verloopt. Je hoeft de sleutel niet hieronder in te voeren om de plugins te laten werken, maar je hebt het nodig om automatische updates te krijgen. %3$sVind je licentiesleutels op %2$s%4$s.

en:  (opens in new window)
nl: (opent in nieuw venster)

en: An Unknown error occurred
nl: Een onbekende fout is opgetreden

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: System info copied
nl: Systeeminformatie gekopieerd

en: Press "Cmd + C" to copy
nl: Druk op "Cmd + C" om te kopiëren

en: : activate to sort column ascending
nl: : activeer om de kolom aflopend te sorteren

en: : activate to sort column descending
nl: : activeer om de kolom oplopend te sorteren

en: Show _MENU_ entries
nl: Toon _MENU_ entries

en: No data available in table
nl: Geen data beschikbaar in tabel

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
nl: Toont _START_ tot _END_ van _TOTAL_ resultaten

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl: Toont 0 tot 0 van 0 resultaten

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nl: (gefilterd van _MAX_ totale resultaten)

en: No matching records found
nl: Geen resultaten gevonden

en: All
nl: Alle

en: Previous
nl: Vorige

en: : Selected %d rows
nl: : %d rijen geselecteerd

en: : Selected 1 row
nl: : 1 rij geselecteerd

en: Renew Your License Now
nl: Verleng je licentie nu

en:  (opens in a new window)
nl: (opent in een nieuw scherm)

en: English
nl: Engels

en: Yes, automatically share my system information with the Modern Tribe support team
nl: Ja, ik wil mijn systeeminformatie automatisch delen met het Modern Tribe-ondersteuningsteam

en: Your system information will only be used by the Modern Tribe support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
nl: Je systeeminformatie zal alleen door het Modern Tribe-ondersteuningsteam gebruikt worden. Alle informatie is veilig opgeslagen. We delen deze informatie niet met derden.

en: Invalid Key
nl: Ongeldige sleutel

en: Permission Error
nl: Toestemmingsfout

en: Unique System Info Key Generated
nl: Unieke systeeminformatiesleutel gegenereerd

en: The Eventbrite Tickets add-on allows you to create & sell tickets through The Events Calendar using the power of %1$sEventbrite%2$s. Whether you’re creating your ticket on the WordPress dashboard or importing the details of an already-existing event from %1$sEventbrite.com%2$s, this add-on brings the power of the Eventbrite API to your calendar.
nl: De Eventbrite Tickets add-on geeft je de mogelijkheid om tickets te maken en verkopen via The Events Calendar, gebruik makend van de kracht van %1$sEventbrite%2$s. Of je nu via je WordPress-omgeving tickets aanmaakt, of dat je ze importeert uit een reeds bestaand evenement op %1$sEventbrite.com%2$s, deze add-on brengt de kracht van de Eventbrite API naar je kalender.

en: Enable Community Events organizers to offer tickets to their events. You can set flexible payment and fee options. They can even check-in attendees to their events! All of this managed from the front-end of your site without ever needing to grant access to your admin
nl: Stel organisatoren van Community Events om tickets aan te bieden voor hun evenementen. Je kan flexibele betalingsopties instellen. Ze kunnen ook deelnemers inchecken! Dit kan allemaal beheerd worden vanaf de frontend van de site, zodat ze geen toegang hoeven te hebben tot de admin-omgeving van je site.

[ctx: Names of required plugins for Community Tickets]
en: Event Tickets Plus and Community Events
nl: Event Tickets Plus en Community Events

en: Event Tickets Plus allows you to sell tickets to your events using WooCommerce, Shopp, WP eCommerce, or Easy Digital Downloads. Use it on your posts and pages, or add %1$sThe Events Calendar%2$s and sell tickets from your events listings.
nl: Event Tickets Plus geeft je de gelegenheid om tickets voor je evenementen te verkopen via WooCommerce, Shopp, WP eCommerce of Easy Digital Downloads. Gebruik het in je berichten en pagina's, of voeg %1$sThe Events Calendar%2$s toe en verkoop tickets via je evenementenpagina's.

en: The Events Calendar PRO is a paid Add-On to our open source WordPress plugin %1$sThe Events Calendar%2$s. PRO offers a whole host of calendar features including recurring events, custom event attributes, saved venues and organizers, venue pages, advanced event admin and lots more.
nl: The Events Calendar PRO is een betaalde add-on op onze open-source WordPress plugin %1$sThe Events Calendar%2$s. PRO biedt een uitgebreide set aan kalenderfuncties, inclusief terugkerende evenementen, aangepaste event-attributen, opgeslagen locaties en organisatoren, aparte pagina's voor je locaties, geavanceerd evenementbeheer en veel meer.

en: It is awesome that your calendar is <em>THE PLACE</em> to get hooked up with prime choice ways to spend time. You have more events than Jabba the Hutt has rolls. Too bad visitors are hiring a personal assistant to go through all the choices. Ever wish you could just filter the calendar to only show events in walking distance, on a weekend, that are free? BOOM. Now you can. Introducing… the Filter Bar.
nl: Het is geweldig dat je kalender <em>DE PLEK</em> is om in contact te komen met uitstekende keuzes om tijd door te brengen. Jabba de Hutt heeft minder vetrollen dan jij evenementen hebt. Wel jammer dat bezoekers een persoonlijke assistent inhuren om door alle keuzes te zoeken. Heb je altijd al de mogelijkheid willen hebben om de kalender te filteren om alleen maar evenementen te zien die op loopafstand zijn, in een weekend plaatsvinden, die gratis zijn? BOOM. Nu kan dat. We introduceren... de Filter Bar.

en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
nl: Beoordeel %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s

en: Rate %1$sEvent Tickets%2$s %3$s
nl: Beoordeel %1$sEvent Tickets%2$s %3$s

en: Null logger (will log nothing)
nl: Null logger (zal niets loggen)

[ctx: log selector]
en: None currently available
nl: Geen die momenteel beschikbaar zijn

[ctx: log engines]
en: None currently available
nl: Geen die momenteel beschikbaar zijn

en: Default (uses temporary files)
nl: Standaard (gebruikt tijdelijke bestanden)

en: Cannot set %s as the current logging engine
nl: We kunnen %s niet instellen als het huidige loggingmechanisme

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Only errors
nl: Alleen fouten

en: Warnings and errors
nl: Waarschuwingen en fouten

en: Full debug (all events)
nl: Volledige debug (alle evenementen)

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
nl: %s mag alleen nummers, letters, verbindingsstreepjes of liggende streepjes bevatten.

en: Logging level
nl: Logging niveau

en: Method
nl: Methode

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
nl: Het geselecteerde logbestand is leeg of is nog niet gegenereerd.

en: Download log
nl: Download logbestand

en: Recent Template Changes
nl: Recente templatewijzigingen

en: No notable changes detected
nl: We hebben geen noemenswaardige veranderingen gedetecteerd

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
nl: Templates die zijn aangepast of nieuw zijn toegevoegd met deze release (%s):

en: Existing theme overrides that may need revision:
nl: Bestaande thema overrides die mogelijk revisie nodig hebben:

en: version data missing from override
nl: versiedata mist van de override

en: based on %s version
nl: gebaseerd op %s versie

en: No notable template changes detected.
nl: Geen noemenswaardige templatewijzigingen gedetecteerd.

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
nl: Informatie over de recente templateveranderingen en potentieel geraakte template overrides is hieronder weergegeven.

en: Only license fields for %1$snetwork activated%2$s plugins will be listed on this screen.
nl: Alleen licenties voor plug-ins die %1$sgeactiveerd zijn via het netwerk%2$s worden in dit scherm weergegeven.

note: Description of the plugin/theme
en: An event settings framework for managing shared options
nl: Een raamwerk voor evenementinstellingen waarin je gedeelde opties kan beheren

en: Read more about our support policy
nl: Lees meer over ons ondersteuningsbeleid

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the forums is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
nl: %s. Er zijn maar weinig problemen die we niet eerder gezien hebben, dus de kans is groot dat een andere gebruiker jouw vraag ook al heeft gesteld en al antwoord heeft gehad van ons ondersteuningsteam. Het plaatsen van nieuwe berichten in het forum is alleen mogelijk voor betalende gebruikers, maar het is voor iedereen vrij om te doorzoeken.

en: Search our support forum
nl: Zoek in ons supportforum

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
nl: %s. Het testen of er een bestaand conflict is, is de beste start voor verdere troubleshooting. We zullen je in veel gevallen vragen deze stappen uit te voeren als je een nieuwe thread aanmaakt, dus als je deze stappen al van te voren uitvoert kunnen we je sneller helpen met het oplossen van je probleem.

en: Test for a theme or plugin conflict
nl: Controleer of er sprake is van een thema- of pluginconflict

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
nl: %s. Alle veelvoorkomende (en niet-zoveel-voorkomende) antwoorden op vragen die we krijgen kan je hier vinden. Het is vaak de snelste manier om je antwoord te vinden!

en: Check our Knowledgebase
nl: Kijk eens in onze Kennisbank

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
nl: De %s op onze website is een geweldige plek op tips en trucs te vinden voor het gebruik en het aanpassen van onze plug-ins.

en: Knowledgebase
nl: Kennisbank

en: <strong>Want to dive deeper?</strong> Check out our %s for developers.
nl: <strong>Wil je nog dieper in de materie duiken?</strong> Kijk dan eens naar ons %s voor ontwikkelaars.

en: list of available functions
nl: overzicht van beschikbare functies

en: Getting More Help
nl: Krijg meer hulp

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
nl: De middelen die je hierboven kan vinden helpen met het verhelpen van het grootste deel van de problemen die we zien. Er zijn echter situaties waarbij je extra ondersteuning nodig hebt. Als je ondersteuning nodig hebt bij het gebruiken van onze plug-ins en je wilt dat wij ernaar kijken, voer dan alsjeblieft de volgende stappen uit:

en: Thanks you for using %s! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we’re excited to see you using our plugins.
nl: Enorm bedankt voor het gebruik van %s! Iedereen van Modern Tribe wil je hartelijk bedanken voor je hulp en is blij om te zien dat je onze plug-ins gebruikt.

en: Getting Support
nl: Ondersteuning krijgen

en: Optimize your site's event listings with %1$sThe Events Calendar%2$s, our free calendar plugin. Looking for additional functionality including recurring events, user-submission, advanced ticket sales and more? Check out our %3$spremium add-ons%4$s.
nl: "Optimaliseer je evenementoverzichten met %1$sThe Events Calendar%2$s, onze gratis kalenderplug-in. Ben je op zoek naar aanvullende functionaliteiten zoals terugkerende evenementen, evenementen toe laten voegen door gebruikers, geavanceerde ticketverkoop en meer? Kijk dan zeker eens naar onze %3$spremium add-ons%4$s.

en: Activate %s
nl: Activeer %s

en: Activate Plugin
nl: Activeer plugin

en: Upgrade Plugin
nl: Plugin upgraden

en: Install %s
nl: Installeer %s

en: Install Plugin
nl: Plugin installeren

en: Active Users:
nl: Actieve gebruikers:

en: Rating:
nl: Waardering:

en: Plugin Active
nl: Plugin actief

en: Plugin Inactive
nl: Plugin inactief

en: Visit the Add-on Page
nl: Bezoek de pagina met add-ons

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
nl: Bedankt voor het instellen van een geldige licentie. Het verloopt op %s

en: %s must be a positive number or percent.
nl: %s moet een positief nummer of een percentage zijn.

en: Thank you for using Event Tickets! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we're excited to see you using our plugins. Check out our handy %1$sNew User Primer%2$s to get started.
nl: Bedankt voor het gebruiken van Event Tickets! Iedereen bij Modern Tribe waardeert je ondersteuning en we zijn erg blij om te zien dat je onze plug-ins gebruikt. Kijk ook eens in onze handige %1$sKickstarter voor nieuwe gebruikers%2$s om van start te gaan.

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
nl: Events Tickets is een zorgvuldig gemaakte en uitbreidbare plug-in die je in staat stelt om makkelijk tickets te verkopen voor je evenementen.

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
nl: Geef beheer van je pagina's een extra boost met sorteerbare filters en kolommen en automatische registratie van metaboxes.

en:  and
nl: en

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
nl: Events Tickets is een zorgvuldig gemaakte en uitbreidbare plug-in die je in staat stelt om makkelijk je evenementen te delen.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Go to plugins page
nl: Ga naar pluginpagina

en: Return to Plugins page
nl: Keer terug naar pluginpagina

en: Go to WordPress Updates page
nl: Ga naar Wordpress updates pagina

en: Return to WordPress Updates
nl: Keer terug naar Wordpress updates pagina

en: unknown date
nl: onbekende datum

en: %1$s Using our plugins in a multisite network? %2$s Please note that your license key will be applied to the entire network, not just this site.
nl: %1$s  Gebruik je onze plugin in een multisite network? %2$s
    Let op dat je licentiecode  wordt toegepast op het hele netwerk, niet alleen deze site.

en: Free
nl: Gratis

en: View
nl: Bekijk

en: Date Format Settings
nl: Datum opmaak instellingen

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
nl: <p>De volgende drie velden accepteren de opties voor datum opmaak beschikbaar in de php date() function . <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Leer hier hoe je een eigen datum opmaak maakt.</a>.</p>

en: Datepicker Date Format
nl: Datumkiezer datum opmaak

en: Select the date format to use in datepickers
nl: Selecteer de datum opmaak om te gebruiken in de datumkiezers

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
nl: Op zoek naar extra functionaliteit waaronder terugkerende evenementen, gemeenschappelijke evenementen, ticketverkoop en meer?

en: Check out the available add-ons
nl: Bekijk de beschikbare add-ons

en: We hope our plugin is helping you out.
nl: We hopen dat onze plugin je helpt.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
nl: Denk je "Wow, deze plugin is verbazingwekkend! Ik moet Modern Tribe bedanken voor hun harde werk"?  De grootste dank waar we om kunnen vragen is erkenning. Voeg een kleine tekstlink toe aan je kalender die verwijst naar het 'The Events Calendar'-project.

en: See an example of the link
nl: Bekijk een voorbeeld van deze link

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
nl: Denk je "Wow, deze plugin is verbazingwekkend! Ik moet Modern Tribe bedanken voor hun harde werk"?  De grootste dank waar we om kunnen vragen is erkenning. Voeg een kleine tekstlink toe aan je kalender die verwijst naar het 'The Events Calendar'-project.

en: Show The Events Calendar link
nl: Laat de 'The Events Calender Link' zien

en: Debug mode
nl: Debugmodus

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
nl: Vink deze optie aan om debuggegevens te loggen. Dit logt standaard naar je servers PHP error log. Als je de logberichten in je browser wilt bekijken stellen we voor dat je %s installeert en de "Tribe"-tab in de debuguitvoer bekijkt.

[ctx: not available]
en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: You need to upgrade!
nl: Je moet upgraden!

en: You are up to date!
nl: Je hebt de nieuwste versie!

en: Wallis And Futuna Islands
nl: Wallis en Futuna

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Yemen
nl: Jemen

en: California
nl: Californië

en: Hawaii
nl: Hawaï

en: More...
nl: Meer...

en: Latest Version:
nl: Laatste versie:

en: Requires:
nl: Benodigd:

en: WordPress
nl: Wordpress

en: News and Tutorials
nl: Nieuws en tutorials

en: Network Settings
nl: Netwerkinstellingen

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
nl: Hier kunnen alle globale netwerkinstellingen voor Modern Tribe's The Events Calendar worden aangepast.

en: Hide the following settings tabs on every site:
nl: Verberg de volgende instellingentab op iedere site:

en: Ohio
nl: Ohia

en: Bosnia And Herzegowina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
nl: Deze kalender wordt mede door The Events Calender mogelijk gemaakt.

en: Bouvet Island
nl: Bouveteiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: Invalid field type specified
nl: Ongeldig veldtype gegeven

en: Brunei Darussalam
nl: Brunei

en: No radio options specified
nl: Geen radio-opties gegeven

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: No checkbox options specified
nl: Geen checkbox-opties gegeven

en: No select options specified
nl: Geen selecteeropties gegeven

en: Cambodia
nl: Combodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: General
nl: Algemeen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Chile
nl: Chili

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Congo
nl: Congo-Brazzaville

en: Congo, The Democratic Republic Of The
nl: Congo-Kinshasa

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
nl: Kroatië

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: East Timor
nl: Oost-Timor

en: Egypt
nl: Egypte

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethopië

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: France
nl: Frankrijk

en: France, Metropolitan
nl: France métropolitaine

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Events
nl: Evenementen

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard And Mc Donald Islands
nl: Heard en McDonaldeilanden

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Vaticaanstad

en: Licenses
nl: Licenties

en: Display
nl: Weergave

en: Hong Kong
nl: Hongkong

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iran (Islamic Republic Of)
nl: Iran

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Israel
nl: Israël

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kiribati
nl: Kiribari

en: Korea, Democratic People's Republic Of
nl: Noord-Korea

en: Korea, Republic Of
nl: Zuid-Korea

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Laos

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Libya
nl: Libië

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia, Federated States Of
nl: Micronesia

en: Moldova, Republic Of
nl: Moldavië

en: Next
nl: Volgende

en: Prev
nl: Vorige

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Today
nl: Vandaag

en: Done
nl: Gereed

en: Network
nl: Netwerk

en: Morocco
nl: Marokko

en: Namibia
nl: Namibië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Settings
nl: Instellingen

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: License Key
nl: Licentie sleutel

en: Poland
nl: Polen

en: A valid license key is required for support and updates
nl: Een geldige licentie sleutel is nodig voor support en updates

en: License key(s) updated.
nl: Licentie sleutel(s) code bijgewerkt.

en: Sorry, key validation server is not available.
nl: Sorry, licentie validatie server is niet beschikbaar.

en: Reunion
nl: Réunion

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russian Federation
nl: Rusland

en: Valid Key! Expires on %s
nl: Geldige licentie! Verloopt op %s

en: Saint Kitts And Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
nl: Hmmm, er gaat iets fout met de validiteitscontrole. Neem contact op met %ssupport%s

en: Saint Vincent And The Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Events Settings
nl: Evenementinstellingen

en: %s Settings
nl: %s instellingen

en: You've requested a non-existent tab.
nl: Je hebt om een niet bestaande tab verzocht.

en: Sao Tome And Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: You don't have permission to do that.
nl: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: The request was sent insecurely.
nl: Het verzoek was onbeveiligd verstuurd.

en: The request wasn't sent from this tab.
nl: Het verzoek was niet verstuurd van deze tab.

en: Serbia
nl: Servië

en: Your form had the following errors:
nl: Je formulier heeft de volgende fouten:

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: None of your settings were saved. Please try again.
nl: Geen van je instellingen is opgeslagen. Probeer het nogmaals.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
nl[0]: De bovenstaande instelling is niet opgeslagen. De overige instellingen zijn met succes opgeslagen.
nl[1]: De bovenstaande instellingen zijn niet opgeslagen. De overige instellingen zijn met succes opgeslagen.

en: There are no fields setup for this tab yet.
nl: Er zijn nog geen velden voor deze tab.

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomoneilanden

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: Somalia
nl: Somalië

en: Unknown or not set
nl: Onbekend of niet ingesteld

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: St. Helena
nl: Sint Helena

en: St. Pierre And Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
nl: Spitbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic Of
nl: Tanzania

en: Trinidad And Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turks And Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Virgin Islands (British)
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands (U.S.)
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Invalid or incomplete field passed
nl: Ongeldig of incompleet veld

en: Field ID:
nl: Veld-ID:

en: Non-existant field validation function passed
nl: Niet-bestaande veldvalidatiefunctie gegeven

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
nl: met functienaam:

en: %s must contain numbers and letters only
nl: %s mag alleen cijfers en letters bevatten

en: %s must contain numbers, letters and dots only
nl: %s mag alleen cijfers, letters en punten bevatten

en: %s must be a positive number.
nl: %s moet een positief getal zijn.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
nl: %s moet een geldige slug zijn (nummers, letters, streepjes en underscores).

en: %s must be a valid absolute URL.
nl: %s moet een valide absolute URL zijn.

en: %s must have a value that's part of its options.
nl: %s moet een waarde hebben die deel is van de opties.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
nl: Vergelijkende validatie lukt niet omdat geen vergelijkingswaarde is verstrekt in het veld %s

en: %s cannot be the same as %s.
nl: %s kan niet hetzelfde zijn als %s.

en: %s cannot be a duplicate
nl: %s kan geen duplicaat zijn

en: %s must be a number or percentage.
nl: %s moet een getal of percentage zijn.

en: %s must be a number between 0 and 21.
nl: %s moet een getal tussen 0 en 21 zijn.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
nl: %s moet alleen bestaan uit letters, getallen, streepjes, apostroffen en spaties.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
nl: %s moet bestaan uit letters, spaties, apostroffen en streepjes.

en: %s must consist of 5 numbers.
nl: %s moet bestaan uit 5 getallen.

en: %s must be a phone number.
nl: %s moet een telefoonnummer zijn.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
nl: Landenlijst moet geformatteerd zijn als een land per regel in het volgende formaat <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
nl: Selecteer een land:

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Antigua And Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België
