Tribe Common - en to sk translation catalogue (273 entries)

en:  and
sk: a

en: South Carolina
sk: Južná Karolína

en: South Dakota
sk: Južná Dakota

en: Virginia
sk: Virgínia

en: West Virginia
sk: Západná Virginia

en: Free
sk: Zadarmo

en: Community Events
sk: Verejné udalosti

en: View
sk: Zobraziť

en: Date Format Settings
sk: Nastavenia formátu dátumu

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
sk: <p>Tieto tri polia akceptujú nastavenia formátu dátumu dostupné pre php date() funkciu. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Naučte sa, ako nastaviť váš vlastný formát dátumu tu</a>.</p>

en: Datepicker Date Format
sk: Formát dátumu pre Datepicker

en: Select the date format to use in datepickers
sk: Vyberte formát dátumu pre používanie datepickera

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
sk: Hľadáte doplnkové funkcionality vrátane pravidelne sa opakujúcich udalosti, vlastné meta data, verejné udalosti, predaj lístkov a iné?

en: Check out the available add-ons
sk: Prezrieť si dostupné doplnky

en: We hope our plugin is helping you out.
sk: Dúfame, že vám doplnok pomohol.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sk: Myslíte si, že "Wow, tento doplnok je úžasný. Mali by ste sa poďakovať Modern Tribe za ich tvrdú prácu." Najväčšie ďakujem bude, že dáte o nás vedieť. Stačí pridať malý textový odkaz do spodnej časti vášho kalendára na projekt Kalendár udalosti.

en: See an example of the link
sk: Pozrite si príklad linku

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sk: Myslíte si, že "Wow, tento plugin je úžasný. Mali by ste sa poďakovať Modern Tribe za ich tvrdú prácu." Najväčšie ďakujem bude,  ak dáte o nás vedieť. Stačí pridať malý textový odkaz do spodnej časti vášho kalendára na projekt Kalendár udalosti.

en: Show The Events Calendar link
sk: Ukázať link na Kalendár udalostí

en: Debug mode
sk: Debugovací mód

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
sk: Povoľte tieto nastavenia pre logovanie debugovacích informácií. Prednastavením bude váš server logovať do PHP chybových logov. Ak by ste chceli vidieť logové hlásenia v prehliadači, potom vám odporúčame nainštalovať  %s a pozrieť  "Tribe" záložky na výstup debugovania.

en: Debug Bar Plugin
sk: Debug Bar Doplnok

[ctx: not available]
en: n/a
sk: nedostupný

en: You need to upgrade!
sk: Potrebujete upgrade!

en: You are up to date!
sk: Aktualizovaný!

en: Wallis And Futuna Islands
sk: Wallis a Futuna

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: Yemen
sk: Jemen

en: Alaska
sk: Aljaška

en: California
sk: Kalifornia

en: District of Columbia
sk: Washington D.C.

en: Hawaii
sk: Havaj

en: More...
sk: Viac...

en: Latest Version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Requires:
sk: Požiadavky:

en: Premium Add-Ons
sk: Prémiové doplnky

en: News and Tutorials
sk: Novinky a tutoriály

en: Network Settings
sk: Nastavenia siete

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
sk: Toto je miesto, kde všetky globálne nastavenia siete Modern Tribe Kalendára udalostí možete modifikovať.

en: Hide the following settings tabs on every site:
sk: Schovať nasledujúce nastavenia záložky na každej stránke:

en: North Carolina
sk: Severná Karolína

en: North Dakota
sk: Severná Dakota

en: Pennsylvania
sk: Pensylvánia

en: Bhutan
sk: Bhután

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia And Herzegowina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Event Add-Ons
sk: Doplnky udalosti

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
sk: Kalendár je vytvorený pomocou Kalendára udalosti.

en: Brazil
sk: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské indickooceánske územie

en: Invalid field type specified
sk: Uvedený typ poľa je neplatný

en: Brunei Darussalam
sk: Brunej

en: No radio options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: No checkbox options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: No select options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: General
sk: Všeobecne

en: Canada
sk: Kanada

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: Chile
sk: Čile

en: China
sk: Čína

en: Christmas Island
sk: Vianočné ostrovy

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové ostrovy (Keeling)

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Congo
sk: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
sk: Kongo, demokratická republika

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
sk: Chorvátsko (Miestny názov: Hrvatska)

en: Cuba
sk: Kuba

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: East Timor
sk: Južný Timor

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Falkland Islands (Malvinas)
sk: Falklandy

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: Fiji
sk: Fidži

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: France, Metropolitan
sk: Metropolitné Francúzsko

en: French Guiana
sk: Francúzska Guyana

en: Settings saved.
sk: Nastavenia boli uložené.

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné a antarktické územia

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Events
sk: Udalosti

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: The Events Calendar
sk: Kalendár udalostí

en: Heard And Mc Donald Islands
sk: Heardov ostrov

en: Holy See (Vatican City State)
sk: Svätá stolica (Vatikán)

en: Licenses
sk: Licencie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Help
sk: Pomocník

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: Indonésia

en: Iran (Islamic Republic Of)
sk: Irán

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic Of
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

en: Korea, Republic Of
sk: Kórejská republika

en: Kuwait
sk: Kuwajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Lao People's Democratic Republic
sk: Laos

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libya
sk: Líbya

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Macedonia
sk: Macedónsko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajsia

en: Maldives
sk: Maldivy

en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Mauritania
sk: Mauritánia

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Micronesia, Federated States Of
sk: Mikronézia

en: Moldova, Republic Of
sk: Moldavsko

en: Next
sk: Ďalší

en: Monaco
sk: Monako

en: Prev
sk: Predchádzajúci

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Today
sk: Dnes

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Done
sk: Dokončené

en: Network
sk: Sieť

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Norfolk Island
sk: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariány

en: Norway
sk: Nórsko

en: Oman
sk: Omán

en: Papua New Guinea
sk: Papua-Nová Guinea

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Pitcairn
sk: Pitcairnove ostrovy

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: Poland
sk: Poľsko

en: A valid license key is required for support and updates
sk: Pre podporu a aktualizácie je požadovaný platný licenčný kľúč.

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: License key(s) updated.
sk: Licenčný kľúč(e) aktualizovaný.

en: Sorry, key validation server is not available.
sk: Ľutujeme, server pre validáciu kľúča je nedostupný.

en: Qatar
sk: Katar

en: Reunion
sk: Réunion

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russian Federation
sk: Rusko

en: Valid Key! Expires on %s
sk: Platný kľúč! Platnosť končí %s

en: Saint Kitts And Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Saint Vincent And The Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: Events Settings
sk: Nastavenia udalostí

en: %s Settings
sk: %s Nastavenia

en: San Marino
sk: San Maríno

en: You've requested a non-existent tab.
sk: Požadujete neexistujúcu záložku.

en: Sao Tome And Principe
sk: Svätý Tomáš a Princov ostrov

en: You don't have permission to do that.
sk: Nemáte práva pre vykonanie.

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: The request was sent insecurely.
sk: Požiadavka bola odoslaná nezabezpečene.

en: The request wasn't sent from this tab.
sk: Požiadavka nebola odoslaná z tejto záložky.

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Your form had the following errors:
sk: Váš formulár obsahuje nasledovné chyby:

en: Seychelles
sk: Seychely

en: None of your settings were saved. Please try again.
sk: Nastavenia neboli uložené. Skúste to znovu.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
sk[0]: Vyššie uvedené nastavenie nebolo uložené. Ostatné nastavenia boli úspešne uložené.
sk[1]: Vyššie uvedené nastavenia neboli uložené. Ostatné nastavenia boli úspešne uložené.

en: Singapore
sk: Singapur

en: There are no fields setup for this tab yet.
sk: Zatiaľ neexistujú polia pre túto záložku.

en: Slovakia (Slovak Republic)
sk: Slovenská republika

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: System Information
sk: Systémové informácie

en: Somalia
sk: Somálsko

en: Unknown or not set
sk: Neznáme alebo nenastavené

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: St. Helena
sk: Svätá Helena

en: St. Pierre And Miquelon
sk: Saint Pierre a Miquelon

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
sk: Svalbard

en: Swaziland
sk: Svazijsko

en: Sweden
sk: Švedsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syrian Arab Republic
sk: Sýria

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic Of
sk: Tanzánia

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Trinidad And Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turks And Caicos Islands
sk: Turks a Caicos

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: Uruguay
sk: Uruguaj

en: Viet Nam
sk: Vietnam

en: Virgin Islands (British)
sk: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands (U.S.)
sk: Americké Panenské ostrovy

en: Invalid or incomplete field passed
sk: Zadané neplatné alebo neúplné polia

en: Field ID:
sk: ID poľa:

en: Non-existant field validation function passed
sk: Zadaná neexistujúca validačná funkcia poľa

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
sk: s menom funkcie:

en: %s must contain numbers and letters only
sk: %s musí obsahovať len číslice a písmena

en: %s must contain numbers, letters and dots only
sk: %s musí obsahovať číslice, písmená a bodky.

en: %s must be a positive number.
sk: %s musí byť kladné číslo.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
sk: %s musí byť platnou URL značkou (číslice, písmená, pomĺčky a podčiarkovníky).

en: %s must be a valid absolute URL.
sk: %s musí byť platná absolútna adresa URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
sk: %s musí mať hodnotu, ktorá je súčasťou výberu.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
sk: Validácia zlyhala, pretože nebola vložená žiadna porovnávaná hodnota do poľa %s

en: %s cannot be the same as %s.
sk: %s nemôže byť také isté ako %s

en: %s cannot be a duplicate
sk: %s nemôže byť duplicitné

en: %s must be a number or percentage.
sk: %s musí byť číslo alebo percento.

en: %s must be a number between 0 and 21.
sk: %s musí byť číslo medzi 0 a 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
sk: %s musí obsahovať len písmená, číslice, pomĺčky, apostrofy a medzery.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
sk: %s musí obsahovať len písmená, medzery, apostrofy a pomĺčky.

en: %s must consist of 5 numbers.
sk: %s musí obsahovať 5 číslic.

en: %s must be a phone number.
sk: %s musí byť telefónne číslo.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
sk: Zoznam krajín musí byť formátovaný ako jedna krajina na riadok vo formáte: <br>US, Spojené štáty americke <br> UK, Spojené kráľovstvo.

en: Select a Country:
sk: Vybrať krajinu:

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Andorra
sk: Andora

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Antigua And Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Australia
sk: Austrália

en: United States
sk: Spojené štáty americké

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko
